Компанія CHGroup від імені Sharp Electronics Europe провели серію вебінарів з продукції Sharp

Компанія CHGroup від імені Sharp Electronics Europe провели серію вебінарів з продукції Sharp для дилерів в Україні. Спікером вебінарів виступив Олексій Дегтярьов, керівник напрямку по роботі з партнерами компанії CHGroup, та докладно розповів про переваги пристроїв для друку Sharp, а також про підтримку та авторизацію партнерів.

Основні презентації, що були розглянуті на вебінарах:

  1. Огляд техніки для друку Sharp. Ключові моделі початкового рівня
  2. Повнокольорові копіри формату А3 – ключові моделі серії Griffin2 і Phenix2
  3. Монохромні копіри формату А3 – ключові моделі серії B-Griffin2 і B-Phenix2. Окрім анонсованих пристроїв, Олексій Дегтярьов також розповів про монохромні МФП формату А3 – серію NOVA E.
  4. Заключний семінар з продукції Sharp відбувся 5-го травня 2020 року. Формат вебінару більше нагадував сесію панельної дискусії, де представники компанії CHGroup розповіли про процес та правила авторизації партнерів, відповіли на всі питання щодо сервісу з техніки для друку Sharp, захисту у проектах, та про можливості отримання преміум цін для авторизованих партнерів Sharp.

Якщо ви не брали участь у вебінарі, проте маєте бажання стати авторизованим дилером Sharp в Україні– звертайтеся до наших спеціалістів за електронною поштою info@chgroup.com.ua

Нагадаємо, що всі авторизовані партнери Sharp в Україні мають наступні переваги:

  • Доступ до спеціальних преміум-цін на продукцію Sharp;
  • Захист в проектах та консультаційна допомога від наших спеціалістів та представників Sharp;
  • Безкоштовна база знань Sharp Academy;

Щоб стати авторизованим дилером Sharp в Україні достатньо лише виконати три простих кроки: прослухати вебінари в режимі офлайн (в будь-який зручний для вас час), пройти сертифікацію в академії Sharp та заповнити анкету дилера, яка надається після запиту на електронну пошту info@chgroup.com.ua

Слідкуйте за нашими новинами та долучайтеся до нас!