Про компанію

CHGroup – єдина українська компанія, яка надає всебічну підтримку іноземним технологічним компаніям для виходу та/або поверненню на ринок України без їх прямої присутності на цьому ринку.

Завдяки 20-річному досвіду ведення бізнесу на ринках України та на інших країнах близького зарубіжжя ми реалізували понад 200 проектів. Наш директор та засновник компанії Тарас Чабанівський отримав нагороду «За найбільший вклад у розвиток ринку пристроїв друку» за версією «Комп’ютерний огляд». Серед замовників CHGroup – близько 20 державних структур та понад 100 IT-компаній, з якими ми співпрацюємо на постійній основі

Наш продукт

Наш продукт – маркетинговий консалтинг з виходу на ринок компаній без їхньої безпосередньої присутності. Ми надаємо контрактне представлення маркетингових послуг компаніям заради глобального розвитку ринку завдяки:

  • роботі із продукцією (в тому числі розвиток маркетингових каналів збуту та локалізація інформації про продукт)
  • технічній підтримці, розвитку та консалтингу щодо функціонування сервісної мережі.

Які переваги ви отримуєте у співпраці з CHGroup?

360 послуг маркетингового консалтингу

360 послуг маркетингового консалтингу: від аналітики та стратегії до запуску та підтримки сервісних програм

Індивідуальна пропозиція для кожного партнера

Індивідуальна пропозиція для кожного партнера відповідно до особливостей діяльності сфери бізнесу та подальших планів розвитку компанії

Комплексна підтримка проектів

Комплексна підтримка проектів на всіх етапах (від презентацій продукції до організації сервісної підтримки)

20-річний досвід ведення бізнесу

Команда з багаторічним досвідом

Довірений партнер та представник вашого бізнесу

Довірений партнер та представник вашого бізнесу

Підтримка іноземних компаній без їх прямої присутності

Підтримка іноземних компаній без їх прямої присутності

ВІДГУКИ ПАРТНЕРІВ

Яцек Таркевич
директор з маркетингу OKI Europe Ltd. в регіоні CEE

“На сьогоднішній день OКІ має розвинений бізнес
і сильні позиції на ринку України. Ми працюємо з локальної компанією, яка допомагає нам будувати та підтримувати основні, для розвитку OKI, напрямки – побудову і розвиток партнерського каналу, підтримку і розвиток бізнесу з ключовими корпоративними замовниками.
Всім відомо, що основа успішного бізнесу – це команда. У нашому випадку, це локальна команда професіоналів, яка вийшла зі структури OКІ та уміло поєднує свої знання та розуміння специфіки локального ринку і потреб міжнародного вендора. В період роботи у структурі OКІ, команда здобула низку престижних нагород на ринку України, в тому числі «Кращий вендор апаратного забезпечення», «За найбільший внесок у розвиток ринку пристроїв друку» та ін.”

Войцех Пухальский
директор з продажів OKI Europe Limited, CEE Export

“У зв’язку зі змінами ринкових умов в регіоні EMEA, було прийнято рішення змінити структуру бізнесу компанії. Хоча ми і відмовилися від прямої присутності через представництва компанії, проте наші комерційні цілі залишаються незмінними. Ми як і раніше маємо намір працювати з каналом і просувати наші продукти, але вже опираючись на професіоналів, які не входять до структури OКІ. Ми раді, що такою командою є компанія CHGroup – важко знайти професійнішу та досвідченішу команду, яка добре знає ринок і водночас знайома ключовим учасникам ІТ ринку України. Крім того компанія CHGroup володіє знаннями і багаторічним досвідом розвитку і підтримки віддалених ринків”

Михайло Лаптев
головний редактор "Компьютерное Обозрение"

“Одна з головних переваг CHGroup – це робота злагодженої команди. Наше видання працює з фахівцями, які складають кістяк та основу CHGroup, вже понад 15 років. А в арсеналі виконаних робіт – вже не один десяток успішних проектів і рекламних кампаній”