Особливості розвитку міжнародного бізнесу в Україні відбуваються в умовах ринкової трансформації національної економіки. Тому загальноекономічні фактори перш за все впливають на локалізацію міжнародного бізнесу.

Компанія CHGroup – найкращий партнер для локалізації бізнеса на українському ринку та на ринках країн близького зарубіжжя, адже головний підхід компанії – нестандартні, гнучкі рішення, навіть в кризових умовах.

Знайомимо компанії з потенційним ринком збуту

Забезпечуємо вихід на ринок з мінімальними інвестиціями

Розробляємо експортну стратегію та досягаємо визначених цілей

Ми знайомимо міжнародні компанії з потенційним ринком збуту їх продукції та забезпечуємо вихід та присутність на ринку з мінімальними інвестиціями та ризиком.

  • Ми розробляємо комплексну експортну стратегію: де буде продаватися продукт, хто буде його купувати, як будемо його продавати?
  • Ми втілюємо розроблені стратегії за узгодженим планом та досягаємо визначених цілей на локальному ринку/ринках. Ваш бізнес зростає за мінімальних інвестицій.

Серед найпоширеніших ризиків при локалізації бренду – відкриття повноцінного офісу або представництва. CHGroup власне й пропонує клієнту стратегічний розвиток бізнесу без безпосередньої присутності.

Завдяки 20-річному досвіду команда допомагає швидше адаптуватися бізнесу до локального ринку та отримувати перші фінансові результати, без значних інвестицій.

Український ринок є перспективним для локалізації бізнесу міжнародних компаній, адже чимало потенційно ефективних ніш ще незаповнені. Зокрема, IT-сфера є одним із найпривабливіших сегментів ринку.

Наше завдання – мінімізувати ризики інвестування, прозоро комунікувати та заощадити ваш час на збір всесторонньої інформації та вивчення цільового ринку.

Наші завдання

Мінімізувати ризики інвестування

Заощадити ваш час

Прозоро комунікувати

Ми всебічно підтримуємо міжнародні компанії з технологічними продуктами, які ще не готові бути повноцінно присутніми безпосередньо на ринку через локальний офіс або представництво.