«ТЕСТУВАННЯ» ЛОКАЛЬНОГО РИНКУ, АБО У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ МАРКЕТИНГОВИЙ КОНСАЛТИНГ ВІД CHGROUP?

Місія компанії CHGroup – забезпечити 360° маркетингового консалтингу та стратегічно інтегрувати його з бізнесом вендора на локальному ринку. Команда професіоналів з 20-річним досвідом співпраці з міжнародними компаніями, надає повний комплекс послуг: починаючи від аналізу ринку до стратегічного супроводу бренда. Ми не залишаємо компанії у незнанні, як реалізувати розроблений план, а будуємо успішний бізнес від імені компанії партнера по заздалегідь узгодженому плану.

Маркетингову стратегію

Збільшення прибутку

Просування бізнесу

Перш за все, ми працюємо від імені клієнта на локальному ринку. Зокрема, представляючи компанії, які, з огляду на соціологічні, економічні чи інші обставини, не готові вкладати значні інвестиції та повноцінно бути присутніми на ринку:

  1. компанії, які вперше прагнуть вийти на ринок України та близького зарубіжжя. (Ми ведемо бізнес клієнта до моменту, поки він зможе повноцінно відкрити офіс тощо);
  2. компанії, які вже були присутні в Україні або в країнах близького зарубіжжя, але через зовнішні і внутрішні фактори вирішили припинити свою пряму присутність (закрити офіс, представництво, реструктурувати бізнес), зберігаючи частку ринку.

ОСНОВНІ КЛІЄНТИ

Компанії, які вперше прагнуть вийти на ринок України та близького зарубіжжя

Компанії, які вже були присутні в Україні або в країнах близького зарубіжжя

Здійснюючи всебічну адаптацію бізнесу клієнта до локального ринку, ми допомагаємо ефективно й швидко досягати узгоджених фінансових результатів на конкретному ринку.

Для кожного клієнта ми обираємо персональний підхід. Наші фахівці розробляють індивідуалізовані рішення з урахуванням двох важливих критеріїв: особливостей ринку та, власне, потенціалу компанії.

Ми починаємо наші проекти з повного «занурення» у особливості ведення бізнесу компанії-клієнта, здійснюємо усесторонній збір інформації, та аналізуємо отриману інформацію відповідно до реалій ринку, де вендор прагне реалізувати присутність свого бренду.

Наші зусилля насамперед зосереджено на: розбудові партнерської мережі збуту та каналів дистрибуції, впровадженні сервісних схем та гарантійного обслуговування, формуванні лояльності споживачів до товару чи послуги вендора/клієнта, а також отриманні вигоди нашим клієнтам від запровадження маркетингових програм.

Маркетингова підтримка CHGroup інтегрує на ринок комплексні рішення з огляду на першочергові задачі вендора.

Із стовідсотковою упевненістю можна зазначити, що компромісне рішення виходу, або присутності на ринку в сьогоднішніх умовах – це почати «тестувати» ринок або залишатись на ньому, використовуючи ті ресурси, які на сьогодні має компанія CHGroup.