Компанія CHGroup від імені OKI Europe Ltd провела партнерський семінар Shinrai 2019

Партнерський семінар відбувся 24 січня 2019 року в UNIT CITY і складався з презентацій спікерів та вечірньої неформальної програми.
Запрошеними спікерами конференції виступили представники європейських офісів OKI Europe Ltd, які поділилися досвідом рішень для друку та світовими тенденціями і прогнозами в сфері друку, а також нагадали про стратегічні напрямки розвитку OKI в регіоні. Захід відвідали понад 40 компаній дилерів.

Відкрив семінар Тарас Чабанівський, директор компанії CHGroup, повідомивши, що формат конференції залишається незмінним протягом багатьох років, так як показав свою ефективність. Партнери з великим інтересом зустрічають новини виробника та нові рішення для оптимізації своїх позицій. Відповідаючи сучасним тенденціям ринку, головною темою цьогорічної події стали технологічні платформи з можливістю інтеграції з ПО Sendys Explorer.

Представники компанії OKI, в свою чергу, поділилися інформацією про нові для компанії сегменти, які пов’язані з рітейлом, закладами охорони здоров’я і невеликими виробництвами. Робота в новому напрямку IVP (industry vertical products) була розпочата ще в 2018 році, а в 2019 якісно розширена. Йдеться про застосування пристроїв OKI для друку рекламної продукції і супровідних документів безпосередньо в магазинах і точках продажів.

У своїй презентації Войцех Пухальскі (Wojciech Puchalski), директор з продажів OKI CEE Export, також зупинився на аналізі трендів європейського ринку пристроїв друку. За підсумками 2018 року, відзначено зростання в сегментах лазерних і струменевих МФУ: сегмент лазерних пристроїв збільшився на 3,2%, а струменевих – 5,8%. У той же час, принтери на базі обох технологій здали свої позиції: лазерні – на 3,6%, а струменеві – на 15%. Оскільки підсумкових даних по Україні за 2018 рік аналітики ще не опублікували, Войцех згадував лише про проміжні результати трьох кварталів –  було поставлено 176,6 тис. пристроїв друку всіх типів. За визнанням спікера, на четвертий квартал 2018 року припало близько 75% всіх проданих в Україні пристроїв ОКІ, тому результати аналітичних компаній мають бути вдвічі цікавішими.

Продовжив програму конференції Кшиштоф Накельскі (Krzysztof Nakielski), менеджер з продукції ОКІ, розповів про оновлення лінійки пристроїв для повноколірного друку А3 формату. Так в квітні 2019 року очікується вихід на ринок оновленої моделі в сімействі C800, яка позиціонується як топове рішення в сегменті формату A3. Серед реалізованих у ній удосконалень відзначається прискорений вихід першої сторінки після видачі завдання на друк, причому необхідний для цього час скоротиться майже вдвічі: з 20 с до менш ніж 10 с. Для цього розроблено новий вузол закріплення, який крім усього іншого ще й відрізняється скороченим з 2,8 до 1,8 кВт * год енергоспоживанням.

Завершив програму семінару Даніель Кобилінські (Daniel Kobylinski), технічний консультант OKI Europe. Він провів наочну демонстрацію можливостей ПО Sendys Explorer і його інтеграцію з апаратами виробника, що дозволяє створювати ефективні рішення для документообігу. За його словами, в даний час понад 5 тис. клієнтів по всьому світу використовують Sendys Explorer в своїх ІТ-інфраструктурах.

Джерело новини: https://ko.com.ua/shinrai_2019_fokus_na_vertikalnyh_resheniyah_127758