Нова форма присутності компанії OKI в Україні

Київ, 25 жовтня 2017 року – Компанія OKI Europe Limited разом із компанією CHGroup провели прес-брифінг, на якому презентували нову стратегію присутності виробника на українському ринку, а також плани щодо подальшого розвитку.

Войцех Пухальскі (Wojciech Puchalski), директор з продажу OKI CEE Export, відкриваючи зустріч, зазначив, що в силу зміни ринкових умов в регіоні EMEA, в тому числі включаючи нові бізнес-можливості в контексті недавніх придбань компанії, було прийнято рішення змінити структуру бізнесу. «OKI Europe Limited консолідувала офіси в деяких країнах в об’єднані кластери. Хоча ми і відмовилися від прямої присутності через представництва компанії, але наші комерційні цілі залишаються незмінними. Ми як і раніше маємо намір працювати з каналом і просувати наші продукти, але вже спираючись на професіоналів, які не входять в структуру OKI. Такою командою на ринку України обрано компанію CHGroup, яка має досить широке коло повноважень від імені OKI Europe Limited », – повідомив доповідач.

«Я хотів би особливо підкреслити, що все, що стосується роботи з каналом – все залишиться на колишньому рівні, включаючи програму Shinrai, проведення тренінгів, забезпечення консалтингу, підтримку і розвиток онлайн-ресурсів для партнерів: “Академія Oki “, OKIPartnernet і т. д. З точки зору кінцевого споживача також нічого, по суті, не змінилося, все збереглося – доступність продукції, включаючи останні новинки, консультаційна підтримка, проведення та супровід тестувань, так само як і дещо оновленний гарантійний та післягарантійний сервіс. Важливо і те, що ключові співробітники СHGroup – це добре відома на ринку команда професіоналів, яка пропрацювала в представництві Oki, як мінімум, кілька років », – заявив директор CHGroup, Тарас Чабанівський, який з 2014 року очолював представництво OKI Europe Limited в Україні.

Тарас Чабанівський також зазначив, що новий формат роботи і входження України в підрозділ OKI CEE Export відкриває прямий доступ до досвіду інших країн даного регіону. Ми вже бачимо досить багато нововведень, які можна буде перенести на український ринок. На даний момент регіон CEE Export включає зону країн Балтії, Румунії, всі балканські країни плюс Грецію і Кіпр, а тепер і Україну, Грузію та Молдову, які знаходяться в зоні відповідальності компанії СHGroup.

«Ми впевнені, що локальна команда, ставши частиною більшого регіону в результаті синергії зможе розширити наявні можливості, включаючи і участь в нових програмах, – прокоментував подію Яцек Таркевіч (Jacek Tarkiewicz), директор з маркетингу OKI в регіоні CEE. – Хотів би також звернути увагу, що в багатьох країнах, де ми маємо дуже розвинений бізнес і сильні позиції на ринку, наприклад, в Румунії і Греції, ми вже давно не володіємо прямими офісами, а працюємо через локальних партнерів, які мають необхідні для розвитку ринків повноваження, і потужну підтримку на регіональному рівні для участі в різних тендерах і реалізації проектів» , – продовжив він.

Джерело новини: https://ko.com.ua/oki_v_ukraine_-_na_novom_vitke_razvitiya_122113