Sharp Electronics (Europe) і компанія CHGroup оголошують про початок партнерських відносин на території України

Київ, жовтень 2019р. – Японський виробник електроніки і побутової техніки Sharp Electronics (Europe), і CHGroup, єдина українська компанія, яка надає всебічну підтримку іноземним технологічним компаніям для виходу та  поверненню на ринок України без їх прямої присутності на цьому ринку, підписали угоду про співпрацю.

Так, відповідно до підписаної угоди, CHGroup отримала статус офіційного представника бренду Sharp за напрямком систем для друку від японського бренду на території України. Тим самим Sharp Electronics (Europe) планує значно активізувати свою маркетингову активність в регіоні, надаючи своїм партнерам підтримку для розвитку їх бізнесу з продуктами відомого світового виробника.

«Продукція Sharp незмінно отримує високі оцінки наших клієнтів у всьому світі завдяки високій якості, передовим технологіям і продуманому дизайну, – коментує Яцек Клековські, директор Sharp Electronics (Europe). Співпраця з компанією CHGroup дозволить нам впровадити комплексні рішення Sharp для B2B сегменту та значно розширити бізнес на ринку України. Сьогодні ми виступаємо не лише як постачальник обладнання, але й як спеціалізований постачальник інтегрованих рішень».

Sharp Electronics (Europe), як і раніше, продовжить постачати новітні рішення для друку бренду Sharp через свого офіційного дистрибутора – компанію MTI. Першочерговою задачею компанії CHGroup буде вдосконалення комунікацій з дилерами, системними інтеграторами та кінцевими Замовниками, щодо донесення інформації відносно продукції Sharp , отримання зворотного зв’язку та відповідного коригування маркетингової активності з метою підвищення ефективності поширення бренду Sharp на території України. Процеси, що відносяться до сервісної підтримки, а саме інсталяція, гарантійне та післягарантійне обслуговування, консультаційна та інша підтримка будуть потребувати оптимізації та формулювання чітких правил.

«Перед нами стоїть цікава амбіційна задача – зробити все можливе для того, щоб на ринку України бренд Sharp набув щонайменше такої ж ваги, яку він має в більшості країн світу. Унікальні пропозиції, що має в своєму портфелі бренд SHARP – версії безоплатного програмного забезпечення для організації документообігу в компаніях малого та середнього розміру поряд з рішеннями для великих організацій та корпорацій – те, що неодмінно приверне увагу бізнес- користувача, оскільки кожний бізнес гравець, незалежно від розміру організації та виду діяльності, потребує організації документообігу» – розповідає директор компанії CHGroup Тарас Чабанівський.

«Партнерство з Sharp дозволить дилерам задовольнити потреби досить широкого кола споживачів. Широкий спектр монохромних та повнокольорових пристроїв формату А3, рішення для організації контролю та управління, низька собівартість друку – роблять Sharp вельми конкурентоспроможним перш за все, в сфері аутсорсингу друку, що набуває популярності поки що у великих організаціях. Приймаючи до уваги тенденції в європейських країнах, аутсорсинг друку це той сегмент, що неодмінно буде мати вибуховий зріст у випадку активного розвитку малого та середнього бізнесу. Пропозиції від Sharp будуть саме на часі, приймаючи до уваги прогнози економічних експертів. Важливо вчасно та в повному обсязі донести інформацію, а це саме те, що команда компанії CHGroup робить професіонально», – наголосив пан Чабанівський.

Варто зазначити,  що японський виробник техніки незмінно працює над інноваційною діяльністю, випускаючи визнані продукти у таких галузях як системи обробки документів, керовані послуги, системи візуалізації, системи енергозабезпечення й електронні системи обліку реалізації.

Найближчим часом буде анонсовано оновлену партнерську програму для дилерів компанії Sharp, а також проведено перший партнерський семінар, присвячений змінам в стратегії присутності компанії Sharp Electronics (Europe) в Україні .

Sharp 
Компанія Sharp уже понад 100 років займається розробкою виробів і систем, корисних для бізнесу й суспільства. Сьогодні компанія дотримується того ж самого принципу, що й у ті часи: прагнення до досконалості.
Історія компанії розпочалася з винаходу механічного олівця, який завжди залишався гострим (через що компанія й обрала собі назву Sharp). І після того компанія не переставала бути джерелом інноваційних продуктів. Наприклад, Sharp першими в Японії налагодили серійний випуск телевізорів і радіоприймачів, а також випустили перші у світі рідкокристалічні калькулятори. Але це був лише початок.
Минуло століття, а компанія Sharp не припиняє інноваційну діяльність, випускаючи визнані продукти у таких галузях як системи обробки документів, керовані послуги, системи візуалізації, системи енергозабезпечення й електронні системи обліку реалізації.
www.sharp.ua

Про CHGroup
CHGroup – єдина українська компанія, яка надає всебічну підтримку іноземним технологічним компаніям для виходу та/або поверненню на ринок України без їх прямої присутності на цьому ринку.
Завдяки 20-річному досвіду ведення бізнесу на ринках України та на інших країнах близького зарубіжжя реалізовано понад 200 проектів.  Директор та засновник компанії Тарас Чабанівський отримав нагороду «За найбільший вклад у розвиток ринку пристроїв друку» за версією «Комп’ютерний огляд». Серед замовників CHGroup – близько 20 державних структур та понад 100 IT-компаній, з якими ми співпрацюємо на постійній основі
Основний продукт CHGroup – маркетинговий консалтинг з виходу та/або поверненню компаній на IT-ринок України без їх прямої присутності. CHGroup спеціалізується на послугах із всебічної підтримки міжнародних компаній з технологічними продуктами, які не готові бути присутніми безпосередньо на ринку через локальний офіс або представництво.
Серед клієнтів компанії CHGroup такі відомі світові бренди з виробництва техніки для друку як ОКІ та Sharp. Більше на сайті https://chgroup.com.ua/ua

Слідкуйте також за новинами компанії CHGroup, щоб завжди залишатися в курсі всіх новин компанії – Linkedin